سمیه سادات سجادی

دکتری: دانشجوی دکتری تاریخ محلی دانشگاه اصفهان
کارشناسی ارشد: دانشگاه بیرجند، ۱۳۹۰
معرفی کتاب با ایلامیان در ایلام
با ایلامیان در ایلام تألیف علیرضا اسدی نویسنده و پژوهشگر ایلامی است و توسط انتشارات جوهر حیات در اسفند ماه ۱۳۹۶ منتشر و راهی بازار نشر شده است.
»ادامه
+ سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹
معرفی کتاب
زمان و مکان دو بستر مهم در شکل گیری رویدادها و رخدادها است. حافظۀ انسانی، گذر زمان و تعدد رویدادها امکان ثبت و ضبط تمامی رویدادها را برای بشر غیر ممکن کرده است. مرکزیت زدایی و توجه به سایر مناطق جغرافیایی در گسترۀ تاریخی منوط به انتشار اسناد و آثار متعدد ملموس تر است. نگارش رویدادهای شخصی و زندگی نامه‌نویسی و تاریخ شفاهی در این امر گامی ارزنده برداشته است.
 »ادامه
+ آدینه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۴
دفاع پایان‌نامه دکتری آقای سید رسول ابطحی
در تاریخ 28/10/1398 پایان نامه آقای دکتر سید رسول ابطحی با عنوان" تحلیل و بررسی تغییرات اجتماعی و مناسبات آن با ساخت سیاسی شهر اصفهان ۱۲۸۷ -۱۳۰۴ ش" در تالار ربانی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دفاع شد. با درجه عالی از سوی هئیت داوران تأیید گردید... »ادامه
+ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۷
کارخانه وطن در اصفهان
دوران حکومت قاجار (1209ه.ق-1304ه.ش.) جامعۀ ایران از سوی با تضعیف و اقتدار حاکمیت و از سوی دیگر با ورود برخی از کالاها و صنایع صنعتی مواجه شد. این امر در تقابل حکومت ایران با اروپا صورت گرفت.
 »ادامه
+ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷
دوازدهمین همایش ملی تاریخ شفاهی ایران
«دوازدهمین همایش سراسری تاریخ شفاهی ایران» بیست‌وهفتم آذر 1398، با هدف «تبیین نسبت و ضرورت، بازشناسی نقش و بازیابی اولویت‌های تاریخ شفاهی در عرصه جهاد سازندگی، صنعت، مهندسی و پشتیبانی در دفاع مقدس»، به همت انجمن تاریخ شفاهی ایران، دانشگاه اصفهان، اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی و شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، در تالار صائب دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار شد.  »ادامه
+ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
مطالب پیشین

نیمروز با تاریخ شفاهی، یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸

معرفی کتاب زهان دیار یاقوت سرخ، شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

دوازدهمین همایش تاریخ شفاهی ایران، یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدارس ارامنه؛ اولین مدارس جدید گیلان، دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

اطلاعیه ، دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷

 
اطلاعات تماس
ایمیل: ssajadi90@yahoo.com
مطالب